15 Ağustos 2013

LG Televizyonun Kumandası Verilmedi!

Yaklaşık 5.000 TL vererek aldığım 55LA860V model LG TV'nin kutusundan standart kumanda çıkmadı. Servis, kutu içeriğinde sadece sihirli kumanda olduğunu söyledi. Çağrı merkezini aradım. çağrı merkezinin ifadesi de servis ile aynı idi. Para ile satın almam gerekiyormuş. Çağrı merkezine mail ile şikayetimi bildirebileceğimi söyledi. LG'ye attığım 2 mail sonrası durum aynı. Sitelerindeki bilgiye göre bu model TV'lerde standart kumanda vermeliler, aksesuarlar kısmında gözlükler ile birlikte var. Gözlüğü verip kumandayı vermiyorlar. LG'ye 75 yaşındaki babamın sihirli kumandayı kullanamadığını da bildirdim fakat nafile. Geçen yıl TV'lerde çift kumanda veren LG 2013'de vermiyor.

Murat 477 Okunma

Cevaplar

 • Murat10 Mayıs 2014

  LG uyanmış,TV'nin aksesuar bölümünden standart kumandayı çıkarmış.Belliki başları çok ağrıdı.Eeee 5000 Liralık TV'yi satıp git kumandasını para ile satın al demek LG için bile kolay olmasa gerek.

 • Murat24 Ağustos 2013

  Sayın LG yetkilisi.Beni Çağrı Merkezinize yönlendiriyorsunuz ama ben durumu şikayetvar.com'a yansıtmadan önce çağrı merkeziniz ile görüşmüş,web siteniz üzerindende 2 kez mailleşmiştim.Herhangi bir netice elde edemediğim için, sizleride önceden bilgilendirmek kaydı ile konuyu şikayetvar.com’a taşıdım.Şimdi ne değiştide tekrar beni Çağrı Merkezinize yönlendiriyorsunuz?Kusura bakmayın ama ben yaklaşımınızı gayri ciddi buluyorum.Verdiğiniz cevapların, sırf şikayetlere ilgisiz kalmadığınız,sorumlu bir firma olduğunuz zannedilsin diye olduğu açık.Rica ediyorum bir dünya markasına yaraşır aksiyonlar alınız.

 • Murat18 Ağustos 2013

  Şikayetvar.com'dan önce LG Çağrı Merkezi (444 6 543) ile görüşmüş,LG'ye 2 kez mail atmıştım.LG yetkilileri bunu biliyor.Yaptığımız görüşmeler sonucunda mutabakata varamadığımız için,problemi şikayetvar.com'da paylaşacağımı kendilerine bildirmiştim.LG'yi anlamakta doğrusu güçlük çekiyorum.Şikayetçi olan hemen herkesi Çağrı Merkezine yönlendiriyor.İlgileniyormuş gibi yapıyorlar.

 • LG Temsilcisi17 Ağustos 2013

  Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür Ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön