03 Aralık 2013

LG Televizyonumun Sesli Arama Özelliği Olduğu Halde İngilizce Algılıyor!

55lm960v LG TV satın aldım. İnternet sayfasında sesli arama (mikrofon tuşu) tuşuna bastığımda konuşktuklarımı ingilizce olarak algılıyor ve Türkçe kelimeleri algılamıyor. LG'ye konu hakkında mail attım ve sesli arama dili ile ilgili programı güncellemesinin ne zaman yapılacağını sordum.

Böyle bir güncelleme ile uğraşmadıklarını İngilizce öğrenmemi tavsiye ettiler. Sesli arama dil seçiminde 8 adet dil var Türkçe yok ve LG Türkiye bu ürünlerden bizim gibilerin sayesinde para kazanıyor. Tek bildikleri de bu zaten müşteri memnuniyeti diye bir çabaları yok maalesef.

Recep 223 Okunma

Cevaplar

  • Recep 09 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  • Recep 09 Aralık 2013

    55LM960 MODELİ DE AYNI SÜREKLİ BELLEK YETERSİZ UYARISI VERİP İNTERNET SAYFASINI KAPATIYOR. LG TÜRKİYE NİN YAPTIĞI TEK ŞEY PARA KAZANMAK ÇOK BASİT ŞEKİLDE ÇÖZEBİLECEKLERİ SORUNLARLA BİLE İLGİLENMİYORLAR.

  • LG Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür Ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön