17 Nisan 2013

LG Televizyonumun Piksel Sorunu Var!

Geçen hafta almış olduğum LG47LM660S model televizyonda aldığım günün akşamı bir yeşil nokta fark ettim. Aradım çağrı merkezini, servis gelmiş ben evde yokken ve yapmış olduğu tespitler neticesinde 1 adet ölü piksel olduğunu ve bunun da normal olduğunu belirtmiş. Böyle bir raporu Electro World kabul etmedi, yapmış olduğum araştırmada bir Media Markt aynı sorunda ürünü değiştirmiş. Geri döndüm LG'ye ve yapacak bir şey olmadığını, bunun normal olduğunu belirtildi.

Yılmaz 471 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz 09 Ağustos 2015

    Yaklaşık olarak 2,5 yıl geçmesine rağmen hala bir dönüş olmadı, esasen insanların bu model ile ilgili yaşamış oldukları problemlere bakınca durumum yine iyi, ekranda sadece sırıtan yeşil bir nokta var diyorum! Umarım başka problemler çıkmaz. LG piyasayı iyi götürüyor ama demek ki Asyalı insanlarda satış sonrası hizmet prensibi gelişmemiş, ya da pazar TR olduğu için halkın genel kitlesinin de böyle hizmetler pek umurunda olmadığı için LG'de adamına göre muamele yapıp "Ne kadar kusurlu olsamda liderlik bende ve benim arzım mutlaka talebini getirir, böyle Avrupai hizmetlere gerek yok" demişte olabilir. Bir gün umarım onu liderlerden yapan müşterilerini de düşünürler.

  • Yılmaz 23 Nisan 2013

    Şikayetimin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen hala bir çözüme yönelik geri dönüş yaşayabilmiş değilim. Sanırım CEO'ları görüşecek benimle. LG ve Electro World'den alırken defalarca düşünün, amaç sadece satmak olmuş gerçekten gördüğüm tavır ve davranışlara göre.

  • LG Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayin Müsterimiz ; Konuyla ilgili sikayetiniz isleme alinmistir. Tesekkür ederiz. LG MÜSTERI HIZMETLERI 444 6 543 www.lg.com/tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön