26 Mart 2013

LG Televizyonumun Kumanda Sorunu Var!

2012 kasım ayı gibi 47lm860v tv aldım. Aldıktan bir hafta sonra kumandanın tv'nin ortasına tutunca çekmediğini fark ettim ve servisi çağırdım. TV'yi alıp götürdüler sorun yok deyip geri getirdiler. 2-3 ay sonra Farklı bir yerde aynı tv'nin kumandasının çalıştığını görünce başka bir servis talep ettim gelen servis tv'yi aldı götürdü ve tv'nin alıcı gözünde arıza olduğunu iletti. İlk bir ay içinde aynı arıza ile başvurduğum için daha önce servise gönderdiğime dair evrak istediler ben de verdim. Arkadaşlar değişim talebinde bulundu sorun ilk bir ayda çıkmış olduğu için. Fakat LG yetkilileri bir ay geçti değişim yapmayız gibi bir nedenin arkasına sığınıyorlar.

Hayati 490 Okunma

Cevaplar

  • Hayati 21 Ekim 2013

    ümraniye lg servisi yüzünden 3 ay boyunca bozuk TV kullandım. Kozyatağındaki LG servisindeki arkadaşlar sağ olsun TV'yi değiştirmek için çok yardımcı oldu. TV'yi değiştirmek istemeyen LG Türkiye ile tartışıp en sonunda TV yi değiştirttiler. LG Türkiye'ye ve Ümraniye LG servisine müşteri şikayetini çözme ve anlama konusunda çıkardıkları zorluklar için kınıyor , Kozyatağı LG servisini de uzman ekip çalıştırdıkları için tebrik ediyorum.

  • LG Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz ; Konuyla ilgili şikayetiniz işleme alınmıştır. Teşekkür ederiz. LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 6 543 www.lg.com/tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön