LG Televizyonumun Kanal Geçiş Süresi Yavaş.

Yıldıray G. |

42la620s Model LG TV aldım kurulumu yapıldı kendinden uydulu TV'lerin kanal geçişleri yavaş dediler. Güncellemeleri sık sık yapın dediler yaptım geçmedi. Bağcılar servisini aradım 3-5 saniye normal dedi değişim yada iade istedim aldığınız yer ile görüşün dedi.

Media Markt'a gittim bu durumun işlemci ile alakalı olduğunu harici uydu alıcı kullanabileceğimi tavsiye ettiler bana. Kabul etmeyince R**** bey servisi yollayacağını söyledi, gelen olmadı 1 hafta sonra Media Markt müşteri hizmetlerini aradım İ**** beyde R**** bey gibi bilgileri alıp servis yollanacağını ve gün içinde aranacağımı söyledi. 1 hafta oldu gelen yok. LG TV'nin normal anlayışı bu mu? Ürünün değişimini yada iadesini istiyorum.

Etiketler :

Yazılım - Program

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yıldıray G.
  04 Temmuz
  19:02

  Cevap vermek için cevap veriyorlar.!!!

 • Yıldıray G.
  02 Temmuz
  21:53

  6 saniyede kanal geçişinin normal olduğunu söyleyen LG servisini buradan bir kez daha tebrik ediyorum !!!

 • Yıldıray G.
  01 Temmuz
  10:11

  Çağrı merkezinizi arayıp çözüm bulamadığım için buraya şikayetimi yazmıştım. Fakat yine aradım Neslihan hanım ile görüştüm kanal geçişlerinin 1 saniye ile 6 saniye arasında geçiş yapmasının normal olduğunu söyledi. Çözüm lütfen!!!

 • 27 Haziran
  16:23

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.

 • Yıldıray G.
  26 Haziran
  20:22

  Genel olarak LG ürünlerini beğeniyorum çalışanların tutarsız konuşmaları ve ilgisiz davranışları yüzünden lg den vazgeçecek değilim