13 Eylül 2013

LG Televizyonumun Gigabit Ethernet Desteği!

LG 47LM960 TV kullanıyorum. Kablo TV modemin (Netmaster ÇBW-383Z4) ethernet çıkışından kablolu internete bağlanamadığımı belirterek 2 kez servis istedim. İkisinde de modemin arızalı olabileceğini söylediler. Modemim iki kez değiştirildi. Problem devam ediyor. LG'ye mail attım. TV'nin ana kartını değiştirip test edeceğiz dediler. Kabul etmedim ve Gıgabit desteğinin olup olmadığını Kore'den öğrenmelerini istedim.

1 haftada cevap geldi ve gıgabit desteğinin olmadığı belirtildi. (10 senelik PC'ler dahi gıgabit destekler) Dolayısıyla problemin LG'den kaynaklandınığını kendim çözmüş oldum. Sorunum LG tarafından çözülemediği için buraya şikayet ediyorum. Yasal yollara da başvuracağım.

Salman 2.993 Okunma

Cevaplar

  • Salman 30 Eylül 2013

    Çağrı merkeziniz ile defalarca görüştüm. Problemimi çozemediği için şikayet ediyorum. Otomatik cevap verene kadar çözüm üretmelisiniz.

  • LG Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön