24 Mart 2014

LG Televizyonumun Ekranında Kararma Sorunu Var.

Paraya kıyıp LCD televizyon aldık, dedik güzel, geniş izleyelim ama gel gör ki 3-5 ay sonra köşede el büyüklüğünde bir karartı oldu. Servisi aradık geldiler götürdüler ama görevli tamir yaparken çizik olursa diye zaten çizikti yazdı. Ses etmedim Kore'den ekran gelecekmiş diye iki hafta beklettiler. Yerine idareten bit TV'de bırakmadılar ve daha fena getirdiler.

Ekranın muhtelif yerlerinde garip kabartma görüntüleri vardı ve ben o kaba servis elemanını istemiyorum dediğim halde yine onu göndermişler. Bu kadar ilgisiz azarlar gibi konuşan bir insan görmemiştim. Sanki TV onun da biz TV'yi ondan aldık. Tepkisi, davranışları sinir etti. Güney koreye yakışmadı. Önermiyorum.

Damla 246 Okunma

Cevaplar

  • Damla31 Mart 2014

    desteğe ihtiyacım olduğunda olunmadı/ olunduysa da şu şekilde olundu: kaşıkla verip sapıyla gözümüzü çıkarttınız. Türkçedeki bu tabir bu duruma pek yakıştı. bu yüzden çevremdeki herkese şiddetle önermeyeceğim. 444 6 543 numarası dertlere pek de çare olamıyor.

  • LG Temsilcisi26 Mart 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön