LG Televizyonumda Piksel Sorunu Var.

Yildiray Y. |

Bundan yaklaşık bir ay önce Vatan Bilgisayar'dan LG marka Led TV aldım. 2 hafta sonra aynı bölgede iki tane ölü piksel farkettim ayrıca TV alt sol ve sağ köşelerde aşırı derecede ışık sızması vardı.

Servis ile irtibat kurdum ve istenilen belgeleri yolladım sonuç hüsran olumsuz rapor gönderdiler ve değişemeyiz biz bunu dediler. Soruyorum ben şimdi buradan yetkililere benim suçum LG markasını seçmekmiydi. Çalış çabala para kazan ve bir hevesle TV al problemli çıksın ve karşılığında maalesef biz bunu değişemeyiz cümlesiyle karşılaş. Sonuna kadar hakkımı arayacağım ve gerekirse tüketici mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Panel - Görüntü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yildiray Y.
  17 Haziran
  11:19

  LG bana sattığı ÖLÜ PİXELLİ tv nin arkasında durmuyor Ayrıca hiç ilgilenmiyor ve burada ilgileniyormuş gibi cevap yazıp özür diliyor telefonda farklı konuşup yardımcı olamayacağını söylüyor.Açıkçası ŞİKAYETVAR okurlarını kandırmaya çalışıyor.Bu sorunum bir an önce giderilmesini istiyorum ve bu da benim en doğal hakkım.

 • 06 Haziran
  10:42

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.

 • Yildiray Y.
  03 Haziran
  20:07

  iZZET BEY,BU PROBLEM MÜŞTERİNİN GÜNAHI OLAMAZ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ADINA DEĞİŞTİRİLEBİLİR,AYRICA DİĞER MARKALAR,MAĞAZA VE SERVİS BAZINDA ÖRNEKLERİDE VAR.