01 Mart 2013

LG Televizyonum Kusurlu Şekilde Teslim Edildi!

Cüzi miktar karşılığında değişim sözü verilen led tv 2 ay boyunca bugün yarın yenisi gelecek diye oyalayıp değişimini yapmayarak tv bozuk bir şekilde geri getirdiler daha borcunu ödediğim yeni tv'nin birde camini kırıp göndermişler. Ben 2 aydır yeni tv beklerken bana tv üstüne camını da kırıp değişimi yapmayıp geri getirdiler. LG kalitede müşteri hizmetlerinde ve serviste yetersiz müşteri hizmetleri: yetkili yok herkes aynı yetkide yardımcı olamıyoruz' demekten başka birşey bilmiyor kimseye yönlendirmiyorlar.

Hasan 80 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 06 Mart 2013

    yılbasından öncesinden beri lg ile yaşadıgımız problemi buraya yansıtmamıza ragmen bizi arayan bile olmamıştır. lg magduriyetini biz yaşadık baskası yaşasın istemiyoruz saglam giden tvnizi bile bozup belkide parçalarını degiştirip getiriyorlar. evime gelen tvnin benim olmadıgını yada farkında olmadan yanlış ürün getirilmiş olabilir. ama tek yetkili ilgilenmedi gereken hukuki işlemi baslatmak üzere hafta bası avukata gidecegiim tüm süreçleri burdan size aktarmaya çalışacagım..

  • Hasan 02 Mart 2013

    aynen telefondada bu tarz sözlerle sizi basınızdan savıyorlar kimse lg ye aldanmasın biz yardımcı olamıyoruz diyorlar yetkiliye yönlendirin dediğinizde de burda herkes eşit yetkide yetkili yok diyorlar bir yetkili bile yok bakın 2 aydan beri beni arayan bile yok. not:tvniz su sprey temasından bozulabilir tamir bedeli 1500 lira serviz özellikle uyarmaz ki bozulsun iş çıksın para kazanalım diye düşünür bilginize:))) şimdi ben samsungun ses komutlu kameralı süper bir tvsini aldım herkese tavsiye ederm kumandası bile çelik gibi servis en ufak ayrıntıyı bile anlattı. lg gibi kurup biran önce gitme derdinde degildi.

  • LG Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz ; Konuyla ilgili şikayetiniz işleme alınmıştır. Teşekkür ederiz. LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 6 543 www.lg.com/tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön