20 Ocak 2014

LG Televizyonum Arızalı Çıktı!

11.01.2014’de Bimeks İçerenköy şubesinden 42 LA620S bir Led TV aldım. 17.01.2014 sabahı
kurulum yapıldı. Kurulum esnasında TV’nin 4 köşesinden ışık hüzmesi geldiğini belirttim. Hava kararınca sorun bariz bir şekilde ortaya çıktı. Arıza kaydı açıldı. 18.01.2014’de sabah saatlerinde
kurulum yapan ekip geldi sorun olduğunu kabul ettiler fakat kesin karar için yetkilerinin olmadığını cihazı alıp incelemeleri gerektiğini söylediler.

Halbuki o arkadaşların değişim raporu vermesi Bimeks’in değişim yapabilmesi için yeterli idi. Ürün iadesi veya tamiri istemiyorum, sıfır aldığım ve bozuk çıkan TV’nin yeni sıfır sorunsuz bir cihaz ile değişimini talep ediyorum. Değişim yapılmaz ise dava açacağım.

Kadirhan 485 Okunma

Cevaplar

  • LG Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

  • Kadirhan24 Ocak 2014

    LG cihaz ve kurulumda yarattığı marka değerini maalesef satılan ürün bozuk olunca sergileyemiyor ve sattığı ürünün arkasında duramıyor. Evimde ofisimde herşey LG ve en kısa zamanda değiştiriyor olacağım. TV değişimi hala yapılmadı ve hukuki süreci başlatıyorum.

  • Kadirhan22 Ocak 2014

    MTV LG Teknik Servisi ofislerini cihazı götürdükten sonra sorun tespit etmediklerini söylediler. LG Siyah ekran sorunlarını önemsemiyor sadece renkli ekranda sorun olursa değişim yapıyormuş ki zaten renkli ekranda sorunlu! Bunun üzerinden LG ana servisi cihazı aldı bir de onlar inceleyeceklermiş. 11 gündür TV'im yok ve LG hariç herkes sorun olduğunu kabul ediyor. LG Markasına güvenip aldığım televizyon için bu kadar küçülmesi LG firmasının ismini lekeliyor. Son gelecek cevabı bekliyorum fakat olumsuz olması muhtemel firmanın bu sorunu çözmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön