LG Televizyonum Arızalı Çıktı!

Tibet E. |

Kozyatağı Kozzy Teknosa mağazasından bir LG 106lcd-led TV aldık. Tam yirmi günden beri servis bir geliyor bir gidiyor eve 10 gün boyunca servisteydi ve sonunda bozuk olduğuna karar verip yenisini alabilirsiniz dediler. 2 gün de onu bekledik sonra o da bozuk çıktı.

Servis tüm bu seriler bozuk imal edilmiş dedi. Kozytağı Kozzy size daha pahalı bir TV verebiliriz ancak üste para ödemeniz lazım diyor. Yani burada biz mi suçlu olduk hem 1.400 TL para ödedik hem mağdur olduk hem TV seyredemedik. Şimdide sizin hatanız yüzünden üste para ödemek zorunda kalıyoruz. Bu mudur dünya markası olmak veya müşteri memnuniyeti. LG yurtdışı ana merkeze de şikayet edeceğime emin olabilirsiniz.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tibet E.
  15 Aralık
  20:56

  lg kadar kötü bir türkiye yapılanması olan diğer bir marka yoktur herhalde. yazıklar olsun lg türkiyeye.

 • Tibet E.
  10 Aralık
  16:13

  ben lg gibi bir dünya şirketinin böyle pervazsızca davranmasını ve müşterisine hiç mi hiç değer vermemesini anlıyamıyorum.

 • Tibet E.
  07 Aralık
  13:27

  bugün bana özür dileriz cağrı merkezimizi arayın diye mesaj göndermişler yani lg. ben bugün cağrı merkezini arramıştım bana geçen hafta çarşamba perşembe sizi arıyaçağız sorunu çözeceğiz demelerine rağmen, bugün radığımda servisten rapor almamız lazım bilemiyoruz gibi cevaplar verdiler. lg nin cağrı merkezi hiç bir işe yaramadığı gibi neredeyse insanı aşağlayıcı şekilde davranışlar sergiliyor.
  Yanıtla · Beğen · Gönderiyi Takip Etmeyi Bırak · 14 saat önce

 • 06 Aralık
  11:48

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.

  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür Ederiz

 • Tibet E.
  06 Aralık
  10:24

  lg sürekli servisle görüşeçeğiz yok şunu yok bunu bilmemiz lazım dedi. 3 kez gün verdiler size çözümle döneçeğiz dediler ama dönmediler ayrıca müşteri temsilcileri de çok kaba. ve lg gibi bir markadan beklenmeyen tavırlar sergilediler.