LG Telefonum Görüşme Sırasında Kapandı.

Numan K. |

LG G2'yi Vatan Bilgisayardan alalı 1 ay olmuştu. Telefon görüşmesi yaparken bir anda kapandı ve ekranda LG yazısıyla kaldı. Rize LG yetkili servisine verdim 1 günde yapacaklarını sistemde bir arıza olduğunu söylediler. Aynı söz 1 hafta boyunca söylendi.

Sonunda yapamamış olduklarını ve parça değişimi yapacaklarını söylediler. Sonra gittiğimdeyse telefonun, sistemini çöktüğünü, import gibi root gibi şeyler söylediler. Ne olduğunu bile bilmiyorum.

Yine de araştırdım baya karışık bir işmiş. Adama ben böyle bir şey yapmadım dedikçe kanıtlayamazsın dedi. Şaka mı bu. Her ne yapıldıysa bunu servis yaptı ve suç bana atıldı ve iade edildi. Önceden memnunken bu firmadan resmen soğudum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Numan K.
  28 Haziran
  17:02

  güya servisinizin yaptığı telefon yeniden kapandı.90tl para alındı ve telefon yine kapandı.

 • 16 Haziran
  08:42

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.

 • Numan K.
  16 Haziran
  03:55

  root ya da import dedikleri şey ne ise bu serviste oldu..bi telefon arama esnasında kendi kendine kapanıyor ve 1700 tl nin üzerie yatılıyor öyle mi? kaliteli bir marka olduğuna inandığım bu firma servisiyle sınıfta kaldı ve halen bi cevap alamıyorum..bu böyle devam ederse galiba tek çarem avukatın da dediği gibi asli mahkeme.hakkımı sonuna kadar arayacağım bundan şüpheniz olmasın bi daha da lg ye bulaşmak da mazide kalacak.inatla lg almamam gerektiğini söyle arkdaşlarımı dinlemeliydim belki de.bu böyle devam ederse ben de saf değiştirme yolunu izleyeceğim.ilgi sıfır.çok büyük ayıp