LG Telefonum Çok Yavaş Çalışıyor!

Ensar V. |

İstanbul Sapphire AVM Teknosa mağazasından almış olduğum LG L 612 model telefon henüz 2 aylık olmasına rağmen o kadar ağırlaştı ki anlatamam. İade veya ürün değişim şansım olmadığını söyledikleri için mecburen kullanmak zorundayım. Bir çok kişinin almamı önermemelerine rağmen LG'ye güvendim sıkıntı çıkarmayacağını düşünerek aldım ama aldığıma bin pişman oldum. Çoğu uygulamayı hatta en basit uygulamayı bile açmadan kendiliğinden kapatıyor. LG gibi büyük ve tanınmış bir markanın telefonları böyle olacaksa lütfen telefon üretmeyin. Sorgusuz sualsiz adınıza güvenerek aldım bu telefonu ama bir daha LG markalı hiçbir ürün almayacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ensar V.
  19 Ekim
  10:21

  Sadece cevap vermiş olmak için burada cevap verdiklerini düşünmekteyim, zira sorunumla ilgili çözüm bulunamadı, bir çaba da gösterilmedi.

 • Ensar V.
  10 Ekim
  15:54

  Sayın LG yetkilisi, çağrı merkeziniz için yapılan yorumlardan sonra aramaktan vazgeçtim zaten çağrı merkezinizi. Teknik servisin telefonun işletim sistemini değiştiremeyeceğini bildiğimden bana yardım edeceğiniz tek konu iade almaktır. Ama bunun da mümkün olacağını pek sanmıyorum.

 • 05 Ekim
  17:56

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.