Savaş Y. Teşekkür Mesajı

Onarımı süresinde tamamlanamadı. Değişim kararı verildi. Değişim işlemleri uzun süreceğinden bedel iadesi tercih ettim. Bugün itibariyle bedel iadesini gerçekleştirdiler. Satış sonrası süreçte gösterdikleri kolaylıklar ve anlayışları için teşekkür ederim.

LG Teknik Servisin İşlem Süresinden Şikayetçiyim

Savaş Y. |

Teknosa'dan aldığım LG G2 cep telefonumda ilk günden beri olan ve geliştirici modunu açarak fark ettiğim dokunmatik sorununun ( http://goo.gl/3xmjtM ) çözülmesi için telefonu LG servisi Vintek Elektronik'e 6 Mart'ta bıraktım. (İş emri: 373880) Servis kabulünde işlem süresi asgari 2, azami 4 hafta denildi.

Bu süre bile LG tercih etmemek için yeterli bir neden. Telefon 1 haftadır teknisyen tarafından inceleniyor ancak kayda değer bir gelişme yok ama 374905 no'lu (http://goo.gl/cyfJnp ), yaklaşık 1 hafta sonra bırakılan telefonun işlemleri tamam. Bu nasıl bir çalışma şeklidir? Normal şartlarda servise ilk verilenin ilk onarılması gerekmez mi? Lütfen servisinizle görüşün.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş Y.
  09 Nisan
  11:25

  Onarımı süresinde tamamlanamadı. Değişim kararı verildi. Değişim işlemleri uzun süreceğinden bedel iadesi tercih ettim. Bugün itibariyle bedel iadesini gerçekleştirdiler. Satış sonrası süreçte gösterdikleri kolaylıklar ve anlayışları için teşekkür ederim.

 • Savaş Y.
  27 Mart
  10:34

  http://stellatech.com/lg-d802-optimus-g2-complete-front-lcd-touchscreen-(white),a,en,815655.html adresindeki yedek parçanın LG Türkiye stoklarına girmesi için 13 gün yetmiyorsa ya üretici parçaları uzaydan getiriyor ya da telefon tedavülden kalkmıştır diyebilir miyiz? Bekleme süreci zarfında boşu boşuna ödeme yaptığımız internet paketinin ücretini, akıllı telefon olmadığı için kaybedilen işlerin, geciken işlerin cezasını LG Türkiye'nin bir özrü karşılayamıyor maalesef...

 • Savaş Y.
  19 Mart
  16:56

  Bu site üzerinde bulunan LG şikayetlerine LG müşteri hizmetleri hep bu cevabı vermiş. Ama verilen cevabın hiçbir faydası yok. LG sitesi üzerinden erişebilen çağrı merkezi telefon numarasını yazılarak şikayet mi kapatılır? Robotik cevap, sikayetvar.com yöneticilerine talep ederlerse belki de bu cevabın otomatik çıkmasını sağlayabilirler, bu şekilde en kısa sürede sikayetvar.com şikayeti kapatan firma olabilirler. Neyse, daha fazla uzatmayacağım. Teknik serviste devam eden sürece sonucu paylaşacağım.

 • 19 Mart
  15:45

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.

 • Savaş Y.
  19 Mart
  08:44

  Sikayetvar.com sitesindeki şikayetime yanıt vermeyen LG müşteri hizmetlerine kendi siteleri üstündeki destek bölümünden ulaştım. Bana teknik servisin yedek parça bölümünden kapak talep ettiği, talep edilen kapağın önümüzdeki hafta teknik servise ulaşacağı bilgisi verildi. 24-28 Mart haftasında yedek parça teknik servise ulaşacak, çözüm olacak mı bakalım? Eğer önümüzdeki hafta cihazımı yapıp verirlerse süre 3 hafta olacak. Cihazımı teslim aldığım ana kadar süreci buradan LG takipçileri ya da ilgilileri ile paylaşacağım.

 • Savaş Y.
  18 Mart
  09:56

  Profesyonel bir müşteri ilişkileri yönetiminde şikayetinizi kayıt altına aldık, inceliyoruz gibi bir yanıtı bekliyor insan. Ancak şimdiye kadar ne arayan var ne de soran. Bunca beklemeden sonra lütfen çağrı merkezimizle irtibat kurun gibi bir yanıt gelirse hiç şaşırmam.. Beklemeye devam..

 • Savaş Y.
  17 Mart
  15:46

  Lg yetkili servisi Vintek Elektronik aldığım andan itibaren olan dokunmatik arızasına (kendi kendine dokunma ve işlem yapma) çözüm olarak ön kapak değişimini buldu ve telefon ön kapak için yedek parça bekliyor durumunda. Telefonun değiştirileceğini düşünürken ön kapağın değiştirilmesi durumu ile karşı karşıya kaldık. Başka sorunlar ortaya çıkmadan sorun çözülsün de ne şekilde çözülürse çözülsün. Bakalım çözüm işe yarayacak mı? Yedek parça ne zaman gelecek?