23 Ocak 2014

LG Teknik Servis Garanti Süresi Dolmamış Cihaza Yüksek Ücret İstiyor

Teknosa'dan aldığımız LG HS201 Led projektör projeksiyon cihazını derneğimiz bünyesinde engellilere film izlettirmek için salonda tavana kurduk. Yaklaşık bir yıl süre içerisinde toplansa 10 kez kullandık kullanmadık bir öğrencimizin filmini izlemek için cihazı çalıştırdığımızda cihaz kendiliğinden kapandı.

Teknosa'ya gidip cihazı servise yollamasını talep ettik. Cihaz Astel Teknik servise ulaştıktan sonra ilgisiz bir şekilde arayan ilgili ana kartın yanmış olduğundan dolayı arızanın müşteri kaynaklı olduğunu söyledi ve 380 TL gibi bir ücret talep ettiler. Teknosa ve LG gibi markaları talep etmemizin tek sebebi garanti güvencesidir. Yanlışın düzeltilmesini talep ediyorum.

Yalçın 422 Okunma

Cevaplar

 • Yalçın 01 Mayıs 2014

  Müşteri hizmetleri numarasından görüştüğüm LG müşteri hizmetleri kişisi çok güzel bir buluşa imza atarak benim astel ile görüşmem gerektiğini vurgulamış durumda. astel ile görüşmem gerektiğini öğrenmem için müşteri hizmetlerini aramama gerek yoktu!!! Bana çözüm üretin aksi takdirde işimi gücümü bırakıp 380 lira için önüme gelen yere şikayet basvurusu yapıp hakkımı arayacagım.

 • Yalçın 01 Mayıs 2014

  LG şirketinin müşteri hizmetlerini defalarca aramış olmama rağmen ısrarla sorununuzu astele iletin demekteler. madem çözüm için bir adım atılmayacak neden bana müşteri hizmetleri numarasını veriyorsunuz? ben zaten astelle görüştüm. neden böyle bir muamele görmekteyim?

 • LG Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

 • Yalçın 26 Ocak 2014

  Ne LG şirketi ne de yetkili servisi astel hiçbir şekilde muhatap alıp şikayetimize dönüş yapmamıştır...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön