LG Tabletin Ekranı Arızalı.

İlhan K. |

LG v500 tableti internet üzerinden satın aldım. Kutuyu açtıktan sonra ayarlarını yaparken ekranda bir leke gördüm. Hemen aldığım firmayı aradım. Servise götürmem gerektiğini söyledi. Mecidiyeköy Vintek servise götürdüm. Yaklaşık 1 hafta sonra cihazın ücret iadesinin yapılacağı bilgisi geldi. İşin burasından sonra Vintek' le bir işim olmadığı LG Türkiye ile ödeme işlerini takip etmem gerektiği bilgisi verildi. 444 6543 numaraları call center' ı defalarca aradım. Her seferinde farklı bilgi aldım. Üzerinden 45 günden fazla geçti paramı bir türlü geri alamıyorum. LG ile Vintek servis arasında sürekli paslaşıyor.

Etiketler :

Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan K.
  24 Kasım
  10:13

  Hala dönüş yapılmadı. Yazık oldu. O kadar para verdim elimde ne cihaz var ne param.

 • İlhan K.
  12 Kasım
  01:38

  Bir daha lg nin hiçbir ürününü almayacagim. Basit bir servis olayi bile sonuclanamadi. Hala ne olacagini bilmiyorum. Cihaz mi degisecek para iadesimi yapilacak. Bana ilk basta soylenen para iadesi yapilacak seklindeydi. Elimdeki servis formunda da ayni sey yaziyor. Ama bu karar defalarca degisti. Servis ile lg turkiye sanki küs gibiler hiç konusmuyorlar. Surekli beni yonlendiriyorlar siz onlara söyle diyin gibi. Ikisi arasinda telefon trafiginden yoruldum.

 • İlhan K.
  12 Kasım
  01:33

  Destek numaraniz her seferinde baska bir sey söylüyor. En son görüsmemizde biz size dönüs yapacagiz dediler ama gene hiçbir hareket yok.

 • 11 Kasım
  15:34

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.