sta-3-hoverOrtalama Çözüm

LG Pompasız Arıtma Cihazı Sattı!

Gülsüm Gülsüm04 Mayıs 2019 13:16

Şubat 2019'da Kürşat Bedir firmasından su arıtma cihazı LG Optimus Aqua Bella marka aldım. Evde mutfak tadilatım vardı. Nisan 2019'da kurdurdum. Arıtmayan pompasız bir cihaz olduğunu öğrendim. Sorun ne imiş, sorun şu imiş:10. katta oturuyorum ve oraya su çıkmazmış izahı F** bey şöyle yaptı: Bunu satıcı firma bilemezmiş, alıcı nereden bilsin? O zaman satış için internete koymadan bilgilendirin insanları 3. kattan sonrası için pompasız ürün almanız boşuna diye.

Nasıl çözeceğiz, ben 350 TL daha verip pompa satın alacakmışım. Ürün 700 TL'ye alındı (banka havalesi ile 630 oldu 350 daha 1050 normal fiyat. Ayrıca 980 bankaya havale yapılan fiyat. O zaman ben pompalı bu tutardan daha az ödeseydim. Neden doğru bilgilendirme yapılmadı? Yani çöpe atın dedi başka bir arıtmacı firma, çünkü pompa taktırsanız dahi randıman olmaz araç orijinali pompasız olduğu için dedi.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Huseyin 31 Mart 14:12  

  Gülsüm hanım bir kere LG marka su arıtma cihazı yoktur sadece LG marka ana filtre diye tabir edilen membran filtre vardır. İkinci konu LG firması dahi turkiye piyasasıyla baş edemediği için turkiye piyasasından çekilme kararı aldı yanlış bilmiyorsam

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Huseyin 31 Mart 14:23  

  Diğer bir konu pompa takılsada randıman alamazsınız konusu yanlış usta işini bilen biri takarsa hiçbir sorun olmaz. Atalarımız boşuna dememişler ucuz etin yahnisi yenmez diye geçmiş olsun.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler