13 Ekim 2015

LG Skype Kullanmak İçin TV Aldık, Kullanamıyoruz.

Biz iki senelik LG TV kullanıcısıyız.tv'yi en çok yurtdışındaki akrabalarımızla görüşmek için kullanıyoruz, çok da memnunuz. Bu hafta sonu kışlık evimizde kullanmak için Kayseri Forum'daki LG bayisinden akrabalarımızla Skype üzerinden görüntülü konuşma yapabilmek için 42lf650v LED TV aldık.

Bayideki aldığımız model TV'nin önünde Skype simgesi bulunuyordu, biz de ekstra olarak sormadık. Eve geldik fakat Skype özelliğinin olmadığını gördük. Evdeki diğer LG'de kullandığımız kamera da işe yaramadı.

Hemen ertesi gün bayiye gittik fakat iade veya değişim yapmayacağını söyledi. Müşteri hizmetleri de yardımcı olmadı. 24 saat dolmadan aldığımız TV alış amacımıza uymuyor ve elimizde kaldı. Şikayetçiyiz.

Ahmet 1.493 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet19 Ekim 2015

    4446543 numaralı telefonu aradım, teknik bölümden bir hanımla konuştum ve kendisi bana yardımcı olamayacağını, “ürünle ilgili bir kusur” bulunmadığını söyledi. Ben de ürünün kusuru olmadığını ama (LG’nin bir işletme fonksiyonu olan) satış hizmetiyle ilgili bir kusur olduğunu ve LG’nin yetkili bayisinin (yani LG’nin kurumsal satış kanalının, yani aslında LG’nin kendisinin) bize yanıltıcı bilgi vererek hileli satış yaptığını ve bu mağduriyetimizin kurumsal bir firmaya yakışır şekilde telafi edilmesini istediğimi söyledim. Kendisi bu konuyu çözecek tek kanalın [email protected] e-posta adresiyle ilgilenen kişiler olduğunu söyleyerek beni oraya havale etti. E-posta gönderdim, bakalım ne olacak.

  • LG Temsilcisi15 Ekim 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön