LG Servisi Evim Uzak Diye Gelmiyor.

İbrahim B. |

LG bulaşık makinem bulaşığı yıkamıyor. 2 kez servis tarafından götürüldü sorun halledilmeden getirildi. 2. getirdiklerinde yan sacını yamultmuşlar ve çizmişler değiştireceklerini söylediler. Kullanın sorun devam ederse servisi arayın dediler. Sorunum aynen devam ediyor, hiçbir çözüm getiremediler. Şuan servis kaydını 3.kez oluşturdum ama 3. oluşturduğumda servis arkadaşlar merkeze uzaklığı bahane gösterip ücret talep ettiler. Garantisi devam eden bir ürünü mahvettikleri yetmiyormuş gibi bir de para istiyorlar. LG tarafından mağdur edildim. Mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum. 2 kez aynı arızadan servise gittiği halde değişimi yapmıyorlar. Yasal hakkımı kullanacağım, eğer sorunum çözülmez ise.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Ürün Değişim Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim B.
  07 Mart
  16:30

  servis sorunu gideremiyor ama serviste iyi yıkıyor diye saçma sapan cevap veriyor ... yıkamadığını servis elemanı görüyor fakat bağlı olduğu servisin müdürünü aradığında makine sağlam sudandır havadandır diye neden ortaya sürüyor düşmanıma önericeğim bi makine artık enım için lg cf 1455 bulaşık makinesi..

 • İbrahim B.
  11 Şubat
  22:54

  1 aydır uğraşıyorum kayıt oluşturuldu servis dönüş yapıcak deniyor ama servis dönüş yapmıyor...aralıklarla 4 kez kayıt oluşturdum servis aramadı ..çağrı merkezi servisin insafına bırakıyor müşteriyi ...sorunumun çözülmesini bekliyorum....geri dönüş yapılmaz ise başka çare yok yasal haklarımı kullanıcam..

 • 31 Ocak
  18:51

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.