26 Mayıs 2015

LG Servis Hizmeti.

LG den mart ayında televizyon aldım. 3 gün önce televizyonun sesi gitti görüntü var ama ses yok. Çağrı merkezini aradım pazartesi servisi yönlendireceklerini söylediler. Pazartesi servis sözde aramış fakat ulaşamamış. Diyoruz şu saatte gelin evdeyim biz o saatte gelmeyiz bugün gelmediniz aradık açmadınız ben sizi 100 kere arıyorum sizde beni iki kere arayın zor bir şey değil diyorum bir kere aradık ulaşamadık diyor. Hem müşteri oluyorsun hemde haksız oluyorsun ne güzel bir daha LG asla evime sokmayacağım...

Oğuzhan 2.375 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan27 Mayıs 2015

    Sayın İlgili, burada bile bir terslik var, ben sizi kaç kere aradım işimi çözmediniz buraya yazıyorum ona cevap olarak bile bizi arar mısınız diyorsunuz ben sizi neden arayacağım beni mağdur eden sizsiniz lütfen siz bana ulaşın kayıtlarda isim, telefon ve adres bilgileri mevcuttur. (Not: Ama lütfen bana saat 18:00'dan sonra ulaşınız) İyi günler dilerim.

  • LG Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön