15 Ekim 2014

LG Servis Bakıma Gönderdiğim TV Çerçevesinin Bir Çok Yerini Çizmiş.

TV ekranının köşe kısmında 15 cm enine ve boyuna çizikler oluştu İzmir Ayes LG teknik servisi tarafından TV' min arıza tespiti yapıldı panelin sıvı temasına maruz kaldığı söylendi garanti dışı olduğu ve tamir ücretinin 750 tl olduğunu söylediler, diğer LG servisleri ile görüştüm panel arızasının 500 ile 600 tl arasında olduğunu bu fiyatın üstüne çıkmayacağını söylediler.

Bunun üzerine vermiş oldukları yüksek fiyatın neden fazla olduğunu sordum aldığım cevap bizim fiyatlarımız böyle dediler. TV'min bakım yapılmadan teslimatını istedim tamam dediler günlerce beni oyalayıp mağdur ettiler vede teslim ettikleri TV' min panel etrafı çerçevesinde çizikler oluşmuş olarak teslim ettiler.

Gökhan 625 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan28 Ekim 2014

    Lg nin başka servisini çağırıp televizyonumu bakım için onlara verdim ayes yetkili servisi benimle hiç ilgilenmedi 15 ekimden buyana LG nin ilgilenmesini bekliyordum.resmen televizyonun çerçevesini çizdiler ve de hiç ilgilenmediler.şikayetvar.com lütfen yardımlarınızı esirgemeyin benden.yaklaşık 1aydan buyana televizyonsuzum

  • Gökhan18 Ekim 2014

    Evet lg nin 444 6 543 çağrı merkezini aradım onlarda ayes yetkili servisi arayıp şikayetini söylemişler servis beni aradı ve bana çerçeveyi sizde iken çizilmiş olabilirmi soruları sordular bende tabiki hayır dedim bu konuşmaları 15ekimde yaptık 16 ekimde servis personelinin gelip bakacaklarını söylediler gelmediler resmen kafa buluyorlar onlarda haklı baksanıza hesap soran kimseleri yok

  • LG Temsilcisi17 Ekim 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön