27 Ocak 2014

LG Personeli Müşteriyle Nasıl Konuşması Gerektiğini Bilmiyor.

Ne yazıkki LG telefon almış bulundum. İki gündür telefon açıyorum tel güncellenmesi için bir türlü cevap alamadım. Taki s** adında biri tel açtı ve işlem için bir takım bilgi vermesi gerekiyordu.( Uzman olsaydım zaten oraya aramazdım) Benimle laubalice konuştu, üfledi pufladı , ben size bilgisayar dersini vermek zorunda değilim dedi ve resmen hakaret etti. Ben yabancı olarak Türkçem düzgün olmaya bilir, fakat s** adlı birisi bana dedi ki 'evet seviyemiz farklı.' Ne demek istedi bu kadar olmaz. Bunlarca sene Türkiye' de oturuyorum, senelerce çalışıyorum ve bu güne kadar benimle böyle kabaca kimse konuşamadı.

Ela 139 Okunma

Cevaplar

  • LG Mobile Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

  • Ela 29 Ocak 2014

    ne yazık ki koskoca lg şirketi müşteriye sahip çikmiyor.anlaşılan bu şikayetini lg esas merkez e yazmam gerekecek.umarım türkiye deki lg firma için hoş olmaz,ancak böyle şeyden belki da cvb gelecek...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön