LG Para İadesi Yapılmadı!

Cüneyit C. |

Teknosa'dan aldığım LG Nexus 4 cep telefonumdaki arıza nedeniyle LG yetkili servisine telefonumu verdim. Telefonum 20 iş günü geçtikten sonra bana tamir edildiğini bildirdiler, bende telefonla ilgili çok sorun yaşadığım ve 20 iş günü içinde bana geri iade edilmediği için para iadesi istediğimi bildirdim. Telefonum 1.5 aydır yetkili serviste. Yetkili servisi defalarca arayıp para iadesi istediğimi bildirip, ürün değişimi istemediğimi bildirmeme rağmen en sonunda bana ürünü yeni değişim cihazıyla değiştirebileceklerini ifade ettiler. Ben özellikle yeni ürün değişimi veya tamir edilen cihazı istemediğimi bildirmiştim. Beni 1.5 ay telefonsuz bırakıp, paramı iade etmediler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cüneyit C.
  13 Aralık
  02:40

  1 aydır çağrı merkeziyle görüşüyorum. 20 iş günü içinde tamir edemediler, para iadesi istememe rağmen kendileri ürün değişimi istediğimi bildirmişler, 1 aydır para iadesi bekliyorum hala ürün değişimi yapabiliriz para iadesi yapamayız diyorlar. 2 aydır bu telefon sizde ve 20 iş günü geçtiği halde teslim etmediniz her taraftan haksızsınız ve üstüne benim maduriyetimi gidermek için en ufak bir girişim yapılmadı. bu kadar büyük bir firmaya hiç yakışmayan hareketler.

 • Cüneyit C.
  13 Aralık
  02:36

  çağrı merkezine değişim istemediğimi , ürün para iadesi istediğimi bildirdim 1 ay zaten çağrı merkeziyle konuşuyorum. hem tamir aşamasında 20 iş gününü geçiriyorlar hem iade aşamasında 1 ay beni bekletiyorlar , hem bir kere bile özür dilemiyorlar. yaklaşık 2 aydır telefonum lg de ve hala para iadesi yapılmıyor. 2 ay bu süre. müşteri memnuniyeti yok ilgi yok müşterinin problemini gidermek yok , haksız oldukları halde müşterisini memnun edemiyorlar.

 • 12 Aralık
  16:02

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.