28 Ağustos 2015

LG Müşteri Temsilcisi İş Bilmezliği ve Kabalığı!

LG'den 21/08/2015 tarihinde d1450 model bir bulaşık makinası aldım. Servis 23/08/2015 pazar günü kurdu. Bize tuz kullanmayın bardaklarınızı çizer bunun için musluk girişine 60 TL karşılığında aparat taktıklarını bardakların çizilmediğini söylediler bizde tamam dedik. 2 gün yıkama yaptık ve bardaklar kötü durumda hem çizik hem de lekeli gibi. Bunun için müşteri temsilcisini aradım aramaz olaydım aynı gün 3 kere aradım müşteri ile konuşmayı bilmiyorlar ve çok ukalalar.

Azize 833 Okunma

Cevaplar

  • Azize 29 Ağustos 2015

    Sayın yetkili zaten bende 444 65 43 No.lu numarayı aradım sorun orada başlıyor makina arızalı olabilir ama müşteri hizmetleriniz deki temsilcilerinizin hepsi sıkıntılı ukala ve küstahlar. Ayrıca şahsi mailime servis yönlendirdiğiniz konusunda mail geldi servisden arayan yok. Ayrıca makinayı kuran servisinizi aradım beni dinlemek yerine telefonu suratıma kapattılar. Bende makinayı aldığım Ankamall şubenizi aradım onlarda servisi biz yönlendirelim sıkıntı yaşamayın dediler üstünden 3 gün geçti servis yok. Evet son durum şudur LG şaka gibi bir markaymış ve sadece isimden ibaretmiş.

  • LG Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön