26 Temmuz 2013

LG Müşteri Oyalıyor!

09.11.2012 'de Ankara/Batıkent Vatan Bilgisayar mağazasından almış olduğum LG P880 model cep telefonunu, aynı arıza yüzünden Vatan Bilgisayar aracılığıyla 3 kez LG Vintek Elektronik servisine göndermiş bulunmaktayım. Daha önceki gidişlerinde servis, tüm uyarılarıma rağmen alakasız işlemler ve parça değişimleri yapmış ve 2 seferinde de sorun çözülmeden cihazı tarafıma göndermiştir.


3.kez gidişinde ise müşteri hizmetlerine ve dolayısıyla LG merkeze yöneltmiş olduğum değişim talebinden sonra , merkezin talebi reddettiği ve servisin anakart değişimi yapacağı söylenmiştir. 35 gün gibi bir süre oyaladıktan , sonra değişim yapmayıp IMEI No'sunu değişerek , yeni anakart takılmasını kabul etmiyorum ve değişim talebimi yineliyorum.

Gökhan 586 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan28 Temmuz 2013

    Teşekkür ederim, ben zaten yaşadığım sorun ile ilgili LG Çağrı Merkezi ile iletişime geçtim, sizlerin aracılığıyla süreç farklı olur sanmıştım, yanılmışım sanırım... İyi günler dilerim.

  • LG Mobile Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür Ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön