26 Ekim 2016 #6779350

LG Mobile Ürün Değişim Sorunu!

28.09.2016 tarihinde Çorlu Çalışkan Elektronik'e cihazın açılmaması sebebiyle bırakmış olduğum LG G4 marka telefonum servisin keyfi davranışları ve yanlış yönlendirmeleri sebebiyle yasal sürecini doldurana dek halledilmemiştir. Ürün değişimi için dahi yanlış yönlendirilmiş ve LG müşteri hizmetleri yetkilileriyle aynı konudan tartışmış bulunmaktayım. Ürün değişimi benim zorlamalarım sonucu sisteme işlendi. Ancak ürün değişiminin onaylanması ve ürünün elime ulaşması için de maksimum 1 aylık bir süre veriliyor. Zaten ürün değişimi yapılacağı belli olan cihazımın ekran hasarı için daha önce servis yetkilisine 400 TL yatırmış olmama rağmen sorunum giderilmedi. Bari değişim bir an önce gerçekleştirilsin ve bitsin artık bu işkence!

Emine 1.875 Okunma

Cevaplar

  • Emine16 Kasım 2016

    29.09.2016 tarihinde LG G4 marka telefonum benzer tüm cihazlarda kronik olduğu firma tarafından da kabul edilen bootloop sorunu nedeniyle garantiye verilmiştir. 21 iş gününü doldurmasına rağmen hiçbir müdahalede bulunulmamıştır. Ardından cihaz değişime girmiş ve yine bekleme süresi başlatılmıştır. 1,5 aydır beklememe rağmen hala cihazımın depodan çıkışı dahi yapılmadı.

  • Emine16 Kasım 2016

    29.09.2016 tarihinde LG G4 marka cep telefonumu kapanıp açılmama sorunu nedeniyle garantiye verdim. 21 iş günü dolduktan sonra telefonumun değişim olacağı söylendi ve 1,5 aydır hala telefonum elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerinin sürekli bekletmelerinden ve net bir cevap vermemelerinden çok sıkıldım artık. Firmanın kabul ettiği üretim hatasının bedelini biz kullanıcılar ödemek zorunda değiliz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön