09 Ocak 2016

LG Mobile Servis Yetkilisi Olmayan Çağrı Merkezi!

LG G4 marka 1ocakta alınan telefonu servise bıraktım. Servis gerekeni yaptı. Çağrı merkezi ile görüştüm durumu izah ettim bizim yapacağımız bir şey yok mail yazı gelmemiş deyip 2 gün oyaladılar, çağrı merkezinden. Müşteri hizmetlerine defalarca yetkiliyle görüştürmelerini istedim 6'ya 10 kala görüştüremeyiz takım şeflerimizin çıkış saatleri dediler. Ettiler eylediler 1 gün daha eklediler. Sonra dediğime geldi müşteri hizmetleri servisin yazıyı göndermiş olduğunu onlarda sorun olduğunu anladı. Bu kezde bana sınır oldukları için o birimden diğer birime aktarımı yapmadılar.

Savaş 133 Okunma

Cevaplar

  • Savaş20 Ocak 2016

    Ne desteği be. Sizin kadar tutarsız bir marka daha yoktur herhalde. 4445463 ücret iadeniz çıkmış diyor, aynı anda servis c, hazınız değiştirilmiştir diyor, aynı anda 2725463 numarası da cihazınız onarım görmüştür diyor. Sizin neyinizle konuşacam.

  • LG Mobile Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön