19 Eylül 2018
Yorum Yap
#10921624

LG Mobile Servis Hizmetinden Memnun Değilim!

LG G4 marka cep telefonumu aldığımdan beridir ilk defa servise götürdüm ve o an anladım ki bu kadar kaliteli bir markanın servis hizmeti de bu kadar kötü olamaz.
Telefonumun dokunmatiği problemli, arka tuşları zor basıyor, bataryası az gidiyor ve kitleniyor, resetliyor gibi arızalardan dolayı servise 14.09.18 tarihi saat 17.00 civarı Yıldırım Elektroniğe teslim ettim. Bugün itibariyle 18.09.18 saat 18.30 da dönüş yaptılar ve ürünün garantiye girmediğini ekranda ve kasasında çizikler mevcut olduğunu belirterek 400 TL ekran değişim ücreti bildirdiler.


Ben ürünümü kozmetik düzelsin diye değil arızaları giderilsin diye tamire verdim. Gorilla glass çizilmez ekran diye tanıttıkları ürünü ekranında çizik var diyen servis kendi hatasını zaten kabullenmesi gerekir kaldı ki ürünü servise vereli tam 4 gün oldu madem ekran çizik garantiye sokmuyorsunuz bunun için 4 gün beklemenize gerek yok. Ertesi günde arayıp bunu söyleyebilirdiniz çağrı merkezine bu durumları anlatıyorum kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmadıklarını söyleyebilirim, en son diyorum ki çalışanına madem ekranda çizik, kasasında soyulma var diye dokunmatiği garantiye sokmuyorsunuz niye bildirdiğim diğer arızalara bakılmıyor diyorum önce ekran bedelini kabul etmeniz gerekiyor diyor. Benim ekranım kırık değil ben neden boş yere ekran değişim bedeli ödemek zorunda kalıyorum, madem bu işin ustasısınız dokunmatiğini değiştirin değiştirebiliyorsanız 70-80 TL'lik dokunmatik için 400 TL fiyatı kabul etmem maalesef mümkün değil kaldı ki garantili ürünüm için bu bedel çok ağırdır. Bir daha kesinlik LG marka ürün ne satın alırım ne de tavsiye ederim sebebiyse vermek isteyipte veremedikleri servis hizmetinden dolayıdır.

Uğur Uğur 1.509 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler