09 Kasım 2015

LG Mobile Servis Hizmeti, Kalitesi Ve Müşteri İletişimi!!

LG g2 aldım. Fakat bu telefonda 2 ay sonra ekranda sıkıntı yaşadım. Ekran hiçbir darbe almamasına rağmen bir anda çizgi çıktı ve o çizgiler 1-2 ayda arttı alttan ve yandan görüntü buğulandı. Lg servisine elden götürdüm daha hiçbir test yapmadan servis deki arkadaş iç ekran kırık bu garantiye girmez dedi. Ben kırık olan yeri göstermelerini istedim. Gözükmez dedi ama kendisi test yapmadan karar verdi. Sonra ben aldığım yere götürdüm yazılı olarak belge vermeleri için aldığım telefoncu (Turkcell bayi) arkadaş da baktı, ağbi ekranını değiştirecekler dedi. Ben servis kırık olduğunu söylüyor dedim o zaman öyledir ağbi dedi onlar bir sürü test yapıyorlar dedi. Servis bana ulaşmadı.

Samet 93 Okunma

Cevaplar

  • LG Mobile Temsilcisi10 Kasım 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

  • Samet09 Kasım 2015

    LG g2 aldım. Fakat bu telefonda 2ay sonra ekranda sıkıntı yaşadım. Ekran hiçbir darbe almamasına rağmen bir anda çizgi çıktı ve o çizgiler 1-2 ayda arttı alttan ve yandan görüntü buğulandı. Lg servisine elden götürdüm daha hiçbir test yapmadan servis deki arkadaş iç ekran kırık bu garantiye girmez dedi. Ben kırık olan yeri göstermelerini istedim. Gözükmez dedi ama kendisi test yapmadan karar verdi. Sonra ben aldığım yere götürdüm yazılı olarak belge vermeleri için aldığım telefoncu (Turkcell bayi) arkadaş da baktı abi ekranını değiştirecekler dedi. Ben servis kırık olduğunu söylüyor dedim o zaman öyledir abi dedi onlar bir sürü test yapıyorlar dedi. Servis bana ulaşmadı. Kısaca düzensiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön