21 Eylül 2015

LG Mobile Fiyatını Hak Etmeyen Mallar!

Gorilla Glass 3 ekrana sahip LG g3 akıllı telefonum pek de nazikmiş. Zamanında servet ödeyip aldığım telefon 90 santimden düşünce ekranı dikey olarak ortadan ikiye kırıldı. İşin komiği darbelere dayanıklı olsun diyerek "Verus iron" shield kılıf ve Buff Ultimate ekran koruyucusu takmıştım. Bu kadar korunaklı bir telefon 90 santimden düşünce kırılıyorsa burada bir kalite sorunu vardır. 90 santimden bardak düşer kırılmaz. Fotoğrafta ekranın 2 yerinde kırık görülmektedir. İlk kırık sol alt tarafta üzerine düşünce oluşan kırıktır. Üst taraftaki hoparlör boşluğuna kadar tek seferde çatladı. Ortada olan ise pin kodu girmeye çalışırken oldu. İlk basışta çiçek gibi açtı mübarek. Tabi ki çalışmadı.

Serdar 144 Okunma

Cevaplar

 • Serdar29 Eylül 2015

  Gorilla Glass 3 ekrana sahip LG g3 akıllı telefonum pek de nazikmiş. Zamanında servet ödeyip aldığım telefon 90 santimden düşünce ekranı dikey olarak ortadan ikiye kırıldı. İşin komiği darbelere dayanıklı olsun diyerek "Verus iron" shield kılıf ve Buff Ultimate ekran koruyucusu takmıştım. Bu kadar korunaklı bir telefon 90 santimden düşünce kırılıyorsa burada bir kalite sorunu vardır. 90 santimden bardak düşür kırılmaz. Fotoğrafta ekranın 2 yerinde kırık görülmektedir. İlk kırık sol alt tarafta üzerine düşünce oluşan kırıktır. Üst taraftaki hoparlör boşluğuna kadar tek seferde çatladı. Ortada olan ise pin kodu girmeye çalışırken oldu. İlk basışta çiçek gibi açtı mübarek. Tabi ki çalışmadı.

 • Serdar28 Eylül 2015

  Otomatik mesajınız için teşekkürler. Maksat cevap verildi diye görünsün herhalde.

 • LG Mobile Temsilcisi21 Eylül 2015

  Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

 • Serdar19 Eylül 2015

  Teknik servis koltuğuna oturduğum an 550 TL'dediler. Tamam dedim kullanıcı hatası verdim. o an 2inci şok geldi. Ne zaman tamir edileceği belli değil çünkü ellerinde ekran kalmamış. Buradan şunu anlayabiliriz, LG ekranları o kadar çok kırılıyor ki millete Ankara gibi bir yerde ekran yetiştiremiyorlar. Teknik servise vermekten vaz geçip telefonu çöpe attım. Bravo LG!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön