11 Ekim 2016

LG G5 İade Formu Ve LG'nin Müşteriye Hakareti

LG mi? Paranızla rezil olmak istemiyorsanız kesinlikle uzak durulması gereken bir firma. 1 Ağustos tarihinde Vatan Bilgisayar'dan satın aldığım, sözde LG'nin bayrak gemisi LG g5 2 ayda 2 kere değişime gitti. Bugün değişim departmanından ücret iadesi için bayii değişim formu talep ettim. Vatan Bilgisayar'ında bunu sadece üzerinde ıslak imza ve kase olduğu takdirde kabul edeceğini aktardım ve aksi durumunda iade yapılmayacağını bildirdim.


Müşteri hizmetlerindeki bayan o zaman bizi tüketici hakem heyetine şikayet edersiniz dedi ve telefonu yüzüme kapattı. Lütfen gereğinin yapılmasını ve Vatan Bilgisayar'dan ücret iademi alabilmem için iade değişim formunu bana üzerinde ıslak ve kase olacak şekilde tarafıma ulaştırmanızı rica ederim.

Baran 751 Okunma

Cevaplar

  • Baran25 Ekim 2016

    İnanir misiniz bugün gorusmemde iade verilmeyecği ve tekrar cihaz değişecği bilgisi verildi, ve henuzde değişim formu onaylanmamış. Ağustos ta aldığım cihazı daha bir gün kullanamadım ne zaman görüşsem illa bekleyin diyorlar, bilgi isteyincede hakem heyetine bizi şikayet edin diyorlar. LG G4 deki bootloop hatasından dolayı g5 aldım ve aynı hata onda da devam ediyor

  • Baran11 Ekim 2016

    Bugün LG değişim departmanı ile 3 defa görüştüm, söyledikleri sürekli aynı beklemeniz gerekiyor, zaman sorduğumda ise bir zaman veremeyiz gibi bilgi veriyorlar ve verebileceğimiz bilgi bu kadar deyip telefonu kapatıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön