27 Eylül 2014

LG G2 Isınma Problemi Ve Ekranında Sararma Var!

Ürünü aldıktan 5 ay sonra çok ısınma probleminden dolayı ekranın sağ üst kısmında sarı bir leke oluştu. İstanbul Mecidiyeköy teknik servisine başvurdum ve ekran değiştirildi. Ekran değiştirildikten 5 ay sonra yine ekranın aynı yerinde, yine ısınmadan dolayı sarı bir leke oluştu.


İkamet değiştirdiğim için Adana Data LG teknik servisine başvurduğumda ekranın dokunmatik panelinde bir çatlak olduğunu ve ekran değişiminden ücret alınacağı bilgisi verildi. Dokunmatik panelde çatlak olması ekrandaki sarı lekeyle ilgisi olmadığı için ekran değişiminde ücret alınmaması gerekmektedir. Sonuçta bu üretim hatası ve bunun tarafıma yansıtılması çok üzücü bir durum.

Onur 1.472 Okunma

Cevaplar

  • Onur07 Ekim 2014

    Kusura bakmayın ama çağrı merkezi bana çözüm bulmak ve destek vermek yerine benim yazdıklarımı bana tekrar ettiler. Bu berbat bir müşteri anlayışı. Hakkımı tüketici hakları kanalıyla aramaya devam edeceğim. Buradan LG'nin herhangi bir cihazını almayı düşünen insanlara sesleniyorum. Sakın ama sakın almayın. LG den uzak durun.

  • Onur07 Ekim 2014

    Bana çözüm bulmak yerine aynı şeyleri ifade ettiler!!!

  • LG Mobile Temsilcisi30 Eylül 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön