24 Mart 2014 #2362180

LG Defolu Gelen Telefonunun Arkasında Durmuyor

İnternetten LG G2 telefon aldım. Telefon geldiğinde kutusunda kırık ezik darbe bulunmamaktaydı. Telefon açtığımda ekranın sol üst köşesinde çizgi şeklinde kırık vardı. Kargo görevlisi ile "durum tespit tutanağı" tutuldu. Satıcı ürünü 2. el sayıldığı için almadı. Bunun üzerine LG servisine telefonumu gönderdim.


Servis kayıt numaram:277632. Servisten gelen cevap ürünün kırık olduğu ve garanti kapsamına girmediğiydi. Satıcıda ürünü almayınca kırık ürün bende kaldı. Ben yüksek paralar vererek LG garantili telefon almama rağmen mağdur oldum. Şu an LG Türkiye'nin garanti koşulları mağdur bıraktı. Bu süreçteki raporları LG Türkiye sitesine gönderdim, cevap gelmedi. Telefonun iadesini talep ediyorum.

İlker 342 Okunma

Cevaplar

  • İlker27 Mart 2014

    Bundan sonra tercih etmiyeceğim bir firmadır. Çevremede bu görüşümü her fırsatta dile getireceğim.

  • İlker26 Mart 2014

    Çağrı merkezinizi aradım. Size mail attım fakat sorunu çözmeye yönelik bir çaba göstermediniz. Duyarsız ve ilgisiz bir tutum sergiliyorsunuz.

  • LG Mobile Temsilcisi26 Mart 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön