03 Temmuz 2015

LG Mobile Yetersiz Müşteri Temsilcileri Sorunu!

LG G4 telefonumla ilgili teknik bir konuda danışmak için 4446543 No.lu telefondan müşteri hizmetlerine ulaştım. Telefondaki kişi sorduğum soruyu 3 kez bana tekrarlatarak anlamadığını gösterdi. Konu hakkında bilgili biri olup olmadığını sorduğumda kimsenin olmadığını söyledi. Ben de bana dönüş yapabilir misiniz dedim evet dendi. Ancak tarafıma herhangi bir geri dönüş sağlanmadı.

Koskoca LG'nin böylesine müşteri hizmeti sunmasına açıkçası şaşırdım. Turkcell teknoloji uzmanı da bana bu konuyla ilgili cevap veremedi, LG'nin kendilerini bu konuda bilgilendirmediklerini söylediler. Sorduğum soru mobil veri kısıtlanması ile ilgiliydi.

Özlem 216 Okunma

Cevaplar

  • Özlem15 Temmuz 2015

    Belirtilen numarayı daha önce de aradığım halde hala bana bu numarayı arayınız diyorsunuz, sizin bana ulaşmanız gerekirken. Sanırım müşteriye hizmet anlayışınız bundan ibaret.

  • LG Mobile Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön