LG Mobile Telefonum Isınma Yapıyor.

Turan U. |

LG Mobile 4 cep telefonumu yeni aldım 8 gün içinde aşırı ısınmaya başladı. O kadar ısınmaya başladı ki telefon ile konuşmak mümkün olmuyor sıcaklıktan. Hatta o sırada beni arayan kişiler ile konuşamıyorum sesimi karşı taraf algılayamıyor, telefonu donuyor kalıyor. 10 günlük telefonumu servise verdim neredeyse 13 gün olacak.

Yeni telefonumun yenilenmesini istiyorum ya da iadesini istiyorum bu benim hakkım olduğunu düşünüyorum 2.300 TL faturaya ek 3000 gibi para ödüyorum. Hatta cep telefonum serviste geçen 13 gün bir süre zarfın dada mağdur olduğumu bildirdim. Şikayetimi de LG ana sayfasına da hem yazılı hem de sözlü bildirdim. 1 aylık Turkcell'in verdiği hediye internet boşa gitti galiba.

Etiketler :

Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan U.
  15 Eylül
  19:21

  Çağrı merkezinize yönlendirme yapıyorsunuz ancak aradığımda müşteri temsilcilerin izin şikayetlerden haberleri yok bu durumdan ve info adresinize mail atmam için yönlendirme yapılıyor. Benim bildiğim şikayetler ve de müşteri sorunları dadata toplanır ve o na göre müşteri temsilcisi yardımcı olmaya başlar. Sorunum çözülmedi. Telefonunun değiştirilmesini ya da iade alınmasını istiyorum

 • 14 Eylül
  08:43

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.
  Teşekkür ederiz

 • Turan U.
  12 Eylül
  18:00

  LG nin çamaşır makinasını almayı düşünüyordum ancak ancak ancak

 • Turan U.
  12 Eylül
  17:15

  Bir arkadaşım lg4 aldı onlarında İnternet bağlanma süreleri düşük (diğer telefonlara göre)