01 Haziran 2016

LG Mobile Teknik Servis Duyarsızlığı!

LG MobileG4 model telefonum durup dururken kapandı ve 16 Mayıs Pazartesi günü İstanbul Dudullu'da ki LG Mobile yetkili servisine telefonu bıraktım. Sonrasında LG Mobile web sitesi üzerinden memnuniyet kazanmak adına firmaya e-mail yönlendirdim ve çok sayıda sosyal medya hesabı yöneterek para kazanan biri olarak telefonuma acil ihtiyaç duyduğumu hatırlattım.

Yanıt; üzgün oldukları ve en kısa sürede dönüş yapacaklarıydı ve 20 günlük yasal tamir süresini de hatırlattılar. Sonrasında cihaz durumuyla ilgili bilgi almak için defalarca e-mail attım ancak yanıt alamadım. Çağrı merkezi 444 65 43 bir hafta boyunca sürekli meşgul çaldı. Twitter üzerinden yazdım, dönüş sağlayacaklarını ilettiler ve dönüş yapmadılar. Üstüne 2 defa aradıklarını iddia ettiler, hangi numaradan arandığımı sorduğumda yanıt verme gereği duymadılar. Servise bizzat gittim, parça bekleniyor ne zaman gelir bilinmez yanıtı aldım.

Gökan 682 Okunma

Cevaplar

  • Gökan13 Haziran 2016

    Öncesinde 1 hafta boyunca 44****43 No.’lu çağrı merkezi hatlarına ulaşamadım. Sonra LG’ye web siteleri üzerinden mail gönderdim, klasik geri dönüş maili aldım. Twitter’da yazdım, yetkili ekip sizi 2 defa aradı ama ulaşamadı bilgisiyle geri döndüler. Beni kimse aramadı. Yetkili servise bizzat gittim “valla cihaz değişim için onay bekliyor, ne zaman gelir bilinmez” gibi rahat cevaplar aldım. Geçen hafta çağrı merkezini tekrar aradığımda “cihaz işlemde görünüyor, bunun dışında bilgi veremiyoruz” yanıtını aldım. Yani haşa öyle mübarek bir kurum ki hiçbir yetkiliden bilgi alamıyorsunuz.

  • Gökan01 Haziran 2016

    2 gündür çağrı merkezine ulaşabiliyorum. Cihazımın tamir edilmeyeceği, direkt olarak değiştirileceğini öğrendim. Bundan dolayı LG'ye müteşekkirim, ancak sürecin bir an önce tamamlanması adına şikayetimi devam ettiriyorum. Bugün Dudullu'daki MTV Elektronik ile görüştüğümde yine, "değişim için onay bekliyor, ne zaman sonuçlanır bilemem" gibi bir cevap aldım. Süreçler daha belirgin olmalı. Bugüne kadar binlerce kişiye LG G4 cep telefonunu önermiş biri olarak durumdan rahatsızım.

  • Gökan29 Mayıs 2016

    Ulaşamadığım çağrı merkezi numarasının doğru hali 444 65 43 tür.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön