26 Aralık 2015

LG Mobile Sürekli Sorun Çıkaran Telefon!

İstinyepark Turkcell den satın aldığım cep telefonumda devamlı aşırı ısınma, şarj tutmama ve ekran donması şikayetlerim vardı. Satın aldığım yere servise gönderilmesi için telefonumu teslim ettim. Servisten gelen telefonumun raporunda, güncellenme yapılmış hata yoktur yazılı idi.
Daha sona tekrar tekrarlayan ekranın aşırı ısınması, şarjının çok çabuk boşalması ve ekran donmalarına bir ekranda çizgiler oluştu!

Tekrar servise gönderdim ama benden servis 450 TL. Bedel talep etti! Garantili olan telefonumda oluşan hataların benden talep edilmesini kınadığımı yetkililere bildirir, ivedilikle yeni cihaz lep ettiğimi iletirim. Hakem heyetine başvurduğum bilgisini vermek istedim.

Kaan 810 Okunma

Cevaplar

  • Kaan 28 Aralık 2015

    Benim şikayetime karşın çözüm odaklı bir cevap olmamış. Daha sonrasında verdiğiniz numarayı aradığımda mağduriyetimin devam edeceğine inanıyorum. Çözüme gidecek kişinin benimle irtibata geçmesini rica ediyorum. 5335259609 Kaan İşeri

  • LG Mobile Temsilcisi28 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön