15 Ağustos 2016

LG Mobile Servisi Çok Yavaş!

LG G4 aldım. 11 ayı dolmadan telefon kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. 18.07.2016 tarihinde Ankara Fırat Elektronik LG Mobile yetkili servisine verdim. Telefonumun anakartı değiştirilmiş ancak yine de açılmamış. Kutulu değişim için onayda verilmiş. Değişim 2 gün içerisinde gerçekleşecek diye bilgi verdiler. Tabi telefondan bilgi almak imkansız.

Aradan 5 gün geçti hala telefon ortada yok. Bugün yüzlerce kez bilgi alabilmek için yetkili servisi aradım ve telefona bakan bir Allah'ın kulu yok. 444 65 43 'ü arıyorsun burada da kimse çalışmıyor sanırım. Günün farklı saatlerinde bile telefonlara bakılmamasının başka nedeni olamaz bence. Bu yüzden tekrar ilgisiz bir şekilde cevap veren yetkili servisine gitmek zorunda kalıyorsun. 2 gün içerisinde geleceğini söyledikleri telefonunuzun 1 ay içerisinde gelebileceğinden bahsediyorlar. Bravo LG!

İrmak 146 Okunma

Cevaplar

  • İrmak 18 Ağustos 2016

    Bu kadar şikayetlere rağmen LG'nin hala ilgisiz ve sorumsuz olmasına hayret ediyorum. Müşterinize verdiğiniz değerin karşılığını umarım alırsınız. Bir türlü gelmeyen telefonu değil para iadesi istiyorum ve artık LG gibi bir markayı hayatım boyunca kullanmayı düşünmüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön