LG Mobile Servis Hizmeti, Kalitesi Ve Müşteri İletişimi!!

Samet O. |

LG g2 aldım. Fakat bu telefonda 2 ay sonra ekranda sıkıntı yaşadım. Ekran hiçbir darbe almamasına rağmen bir anda çizgi çıktı ve o çizgiler 1-2 ayda arttı alttan ve yandan görüntü buğulandı. Lg servisine elden götürdüm daha hiçbir test yapmadan servis deki arkadaş iç ekran kırık bu garantiye girmez dedi. Ben kırık olan yeri göstermelerini istedim. Gözükmez dedi ama kendisi test yapmadan karar verdi. Sonra ben aldığım yere götürdüm yazılı olarak belge vermeleri için aldığım telefoncu (Turkcell bayi) arkadaş da baktı, ağbi ekranını değiştirecekler dedi. Ben servis kırık olduğunu söylüyor dedim o zaman öyledir ağbi dedi onlar bir sürü test yapıyorlar dedi. Servis bana ulaşmadı.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  12:49

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.
  Teşekkür ederiz

 • Samet O.
  09 Kasım
  11:30

  LG g2 aldım. Fakat bu telefonda 2ay sonra ekranda sıkıntı yaşadım.

  Ekran hiçbir darbe almamasına rağmen bir anda çizgi çıktı ve o çizgiler 1-2 ayda arttı alttan ve yandan görüntü buğulandı.

  Lg servisine elden götürdüm daha hiçbir test yapmadan servis deki arkadaş iç ekran kırık bu garantiye girmez dedi. Ben kırık olan yeri göstermelerini istedim. Gözükmez dedi ama kendisi test yapmadan karar verdi. Sonra ben aldığım yere götürdüm yazılı olarak belge vermeleri için aldığım telefoncu (Turkcell bayi) arkadaş da baktı abi ekranını değiştirecekler dedi. Ben servis kırık olduğunu söylüyor dedim o zaman öyledir abi dedi onlar bir sürü test yapıyorlar dedi. Servis bana ulaşmadı. Kısaca düzensiz.