24 Ekim 2016

LG Mobile Müşteri Memnuniyeti Kocaman Sıfır.

Arkadaşlar geçende 1 yazı paylaştım, şimdi yine paylaşıyorum. 30.03.2016' da almış olduğum LG G4 marka telefon 05.09.2016 servise verdim. 46 dereceye kadar ısınıyordu ve hayalet ekran sorunu vardı. 09.09.2016 'da üründe problem yok diye iade ettiler ve 19.09.2016'da tekrar verdim. Bu sefer değişim olacağı söylendi ve 29 gün sonra yeni cihazı aldım ve hastaneye yattım. Ben böbrek nakilliyim. Cihaz yine fabrika hatalı çıktı. Ekranın üst kısmında ışık sızması ve halen 40 dereceye kadar ısınması var. Tekrar servise verdim. Dedim ki değişim olmuş, sıfır cihazda da problem var, değişim istiyorum.

Bu sefer bana dedikleri:değişim ürünün değişimi yapılmaz. 6 aylık yasal süre dolmuş dendi. Sizlere sorarım arkadaşlar:yasal sürenin işleyici diyor ki, kullanıcının elindeyken cihaz 6 ayı geçerse onarılma imkanı varsa değişim yapılmaz, tamir edilir diyor. Peki serviste geçen süre garanti bitiminin üstüne ilave edildi mi?

Güray 1.581 Okunma

Cevaplar

  • Güray24 Ekim 2016

    Garantinin bitimine ilave edilir peki arkadaşlar sizlere soruyorum serviste 29 gün kaldı cihazım yenisi de problemli cıktı 6 aylık süre 18 gün geçti burada cihaz serviste idi tekrar değişim isteğimi kabul etmediler çünkü 6 ayı 18 gün geçirmişim servise verdiğimde 6 ayını doldurmaya 11 gün vardı cihazımın yeni değişim olduğu için tamir görmesini istemiyorum diye servise not düştüm ama ekranını değiştireceklermiş cihazımı aldıktan sonra tüketici mahkemesine belgelerle birlikte baş vuracağım ve LG markası benim gözünde marka değil bozuk telefonları zorla vatandaşa veriyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön