LG Mobile G4 Türkiye Garantili!

Umut A. |

Arızalanan G4 telefonumu yurt dışına çıkacak olmam nedeni ile yedek parça bekleme sıkıntısı yaşamamak için müşteri temsilcileri ile konuşup Ana Servis Merkezi Vintek'e gönderdim. Yapılan incelemede ana kartının yandığı tespit edildi. Ve yedek parça bekleniyor dendi. Benim zaten ana servise gönderme nedenim yedek parça beklememekti.

Neyse sonrasında telefonun genel merkezden gelen direktif doğrultusunda değiştirileceği söylendi. Ve bir haftadır Vintek'ten değişim formu gelmedi diye beni oyalıyorlar. Her aramamda aynı cevap verip görüşmeyi bitiriyorlar. LG Türkiye garantili telefon alayım diye normalden fazla ödediğim telefon için pişman ettiler beni. Bu firmada kimsenin birbirinden haberi yok.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut A.
  05 Şubat
  14:00

  Bir gün arıyorum gelecek diyorlar bir gün arıyorum onay bekliyor diyorlar. LG ye ömür boyu bulaşmam bir daha etrafımdaki kimseyide bulaştırmam.

 • Umut A.
  03 Şubat
  10:23

  Sonunda lanet ettirdiler. değişim olacak dediler ve 8 gündür yeni cihazin servise gelmesini bekliyorlar. Hala birbirlerinden bi haberler. Para iadesi isteyecegim. Sinir bozucu bir firma