LG Mobile G4 Kendiliğinden Kapandı!

M.savaş B. |

Yaklaşık 6 ay önce aldığım LG G4 marka cihaz kendiliğinden kapanmıştır. Cihazı servise götürdüğümde arızanın ekran kartından kaynaklandığını belirttiler. Şikayetçi olduğum husus (lar) dünyanın parasını verip 2 yıl garantili diye aldığım bir cihaz henüz 6 ayını doldurduktan sonra nasıl böyle bir arıza verir? Servisten aldığım cevap eğer fatura tarihinden itibaren 6 ay geçmemiş olsaydı telefonun yenisiyle değiştirileceği-ki böyle bir talepte bulunmadım- demek ki senin kendi telefonuna biçtiğin ömür 6 ay. Mağduriyetim 20 gün içende giderilmezse yeni telefon talebinde bulunabileceğim fakat onunda tarafıma ne zaman teslim edileceğiyle ilgili cevap veremiyorlar. mağdur etme LG.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ocak
  09:34

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.
  Teşekkür ederiz

 • M.savaş B.
  16 Ocak
  12:59

  Yaklaşık 6 Önce Aldığım LG G4 Marka Cihaz Kendiliğinden Kapandı. Ürünü Servise Götürdüğümde Arızanın Ekran Kartından Kaynaklandığını Belirttiler Şikayetçi Olduğum Konu (Lar); Dünyanın Parasını Verip 2Yıl Garantili Aldığım Ürün Nasıl Böyle Bir Arıza Verir? Garanti Kapsamında Cihaz 6 Ayını Henüz Doldurduğu İçin Yenisini Verilmeyeceğini Söylediler-ki Benim Öyle Bir Talebim Bulunmamaktadır-Garanti Kapsamınıza Bakarsak demek ki Sizin Ürününüz 6 Aydan Sonra Sorun Vermeye Başlıyor.

 • M.savaş B.
  14 Ocak
  14:30

  İnsanların vaktinden çalıp akebinde saygı beklemeniz çok saygısızca

 • M.savaş B.
  14 Ocak
  14:30

  Bir şikayetimde 444 6 543 numaralı müşteri hizmetlerinden. Yardım almak için aradığım arkadaş 15 dakika hatta beklettikten sonra başka birisine yönlendirdi. Gerekçe olarak ilk aradığım kişi telefon işlerine bakmıyormuş. Madem böyle bir vasfı yok arkadaşın muhatap olarak ne diye oraya koyuyorsunuz ve ne diye ben 15 dakika bekledikten sonra böyle bir cevap alıyorum. Ve o arkadaşta kendisine hakaret ettiğim için telefonu yüzüme kapattı