08 Ağustos 2015

LG Mobile G2 Telefon Sorunu.

01/10/2013 yılında LG G2 marka telefon aldım. Serüven bundan sonra başladı. Telefon tam 3 kez sararmaya bağlı ekran değişimi yaşadı. Dördüncü serviste telefon değişimi kararı almış paşalarım. Ben ücret iadesi talebinde bulunmuştum. LG'nin müşteri hizmetleri umursamaz tavırda ve hakkınızı hakem heyetinde arayabilirsiniz. LG'nin şirket prosedürü bu şekilde imiş diye cevap veriyor. Ben bu kronik sorunu aşamadım ve telefonu adam gibi kullanamadım. Geriye 2 ay garantim kalacak ve aynı sorun eminim tekrar olacak, ücret iadesi istiyorum. Tüketici Hakem heyeti ile uğraşıp beni iki ay telefonsuz bırakmayın çünkü yeni telefonu kabul etmeyeceğim. Durumu çözmenizi talep ediyorum.

Halis 111 Okunma

Cevaplar

  • Halis 15 Ağustos 2015

    Biz niye arıyoruz, biz zaten aradık. Umursamadığınız için buraya yazdık. İnsanlar google dan arasınlar ne gibi karşılık verdiğinizi öğrensinler diye.

  • Halis 10 Ağustos 2015

    Bu yazılar; Google a not olarak düşmekte... Bir ürün almadan önce şikayet araması yapan arkadaşlar; ben bu arkadaşları zaten aradım. Yasa takmaz tavırlarının hoş olmadığını yukarıda belirttim zaten. Kopyala - yapıştır şeklinde bütün şikayetlere aynı cevabı veriyorlar ve müşteri hizmetlerini bizim aramamızı bekliyorlar:) şikayet ediliyorlar durumu çözmek için yine sizden adım bekliyorlar. Telefonlarımız bu sistem üzerinde kayıtlı diğer kurumsal firmalar gibi çözüm adına aramaları gerekirken, istersen ara modundalar. Gerçi arasalar ulaşabilirler mi ki, onu da yapamazlar zaten ulaşmak zorunda oldukları telefonla ilgili sorun yaşıyorum. şikayet var sizce bu durum çözüldü mü?

  • LG Mobile Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön