19 Ağustos 2015

LG Mobile Bozuk Optimus ve Para İadesi Sorunu.

LG Optimus Vu (p895) marka cep telefonu almıştım. Telefon yazılım ve elektronik arızalı çıktı. 8 ay içerisinde aynı problemlerden dolayı 6 defa servise gitti geldi. 2 defa ana kart değişimi ve defalarca yazılım güncellemesine rağmen problemler giderilmedi. Tüketici hakem heyeti, lehime olarak 918 liranın tarafıma ödenmesine karar verdi. Telefon bütün aparatları ile LG Türkiye'ye ulaşmasına, kendilerine iban numaram ve kimlik fotokopilerimi ulaştırmama rağmen, parayı tarafıma ödemiyorlar. Sattıkları bozuk telefonun arkasında durmadığı gibi, telefonumu alıp, paramı alan bir firma LG Türkiye.

Mustafa 1.345 Okunma

Cevaplar

  • LG Mobile Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

  • Mustafa19 Ağustos 2015

    Konu ile alakalı defalarca 444 6 543 numaralı telefonunuzu aradım. Çağrı merkezindeki personelin hepsi, bana yardımcı olamayacaklarını, genel merkez olarak sizin, parayı ödemediğinizi tarafıma bildirdiler. Her pazartesi yatacak dendi, yatmadı. Geri aradığımda, cuma yatacak dendi. Yatmadı, her geri arayışımda; bir sonraki cuma veya pazartesi yatacak diye bilgi verilerek işi yokuşa sürdünüz. Üstünden pazartesiler de cumalar da geçti, ama ortalıkta para yok. Koskoca LG Türkiye, benim 900 lira paramı ödememek için, çağrı merkezindeki personele yalan söylettiriyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön