LG Mobile Bozuk Kulaklığımın Tamiri İçin Telefon İsteniyor.

Bedir Taha Y. |

22.02.2015 tarihinde satın aldığım LG G3 marka telefonumun kulaklığı kullanım hatası olmaksızın arızalandı. Bugün Erzurum'daki yetkili servise gidip garanti kapsamındaki kulaklığın yapılması için başvurdum ancak başvuruyu alan arkadaş kulaklığı tek başına alamayacağını, tamir işlemi için telefonumu da kendilerine teslim etmem gerektiğini söyledi.

Bir kulaklık için günlerce belki de haftalarca telefonsuz kalmamın beni aşırı derecede mağdur edeceği malumdur. Kaldı ki LG firması sadece sattığı telefonun değil, telefonun içinden çıkan aksesuarların da garantisini vermekle yükümlüdür. Kulaklık için beni telefonumdan mahrum edemezsiniz ve bunun eğer garantisini verdiyseniz yapmak zorundasınız.

Etiketler :

Kulaklık Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bedir Taha Y.
  17 Temmuz
  02:02

  Daha önce aradım fakat kimse doğru düzgün ilgilenmedi benimle. Siz beni arayın. İlgilenecek olan arkadaş arasin beni. Ben aradığımda ilgilenmiyorlar deliriyorum.

 • 15 Temmuz
  10:14

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.
  Teşekkür ederiz.

 • Bedir Taha Y.
  29 Haziran
  13:55

  22.02.2015 tarihinde satın aldığım LG g3 marka telefonumun kulaklığı kullanım hatası olmaksızın arızalandı. Bugün Erzurum\'da ki yetkili servise gidip garanti kapsamındaki kulaklığın yapılması için başvurdum ancak başvuruyu alan arkadaş kulaklığı tek başına alamayacağını, tamir işlemi için telefonumu da kendilerine teslim etmem gerektiğini söyledi. Bir kulaklık için günlerce belki de haftalarca telefonsuz kalmamın beni aşırı derecede mağdur edeceği malumdur. Kaldı ki LG firması sadece sattığı telefonun değil, telefonun içinden çıkan aksesuarların da garantisini vermekle yükümlüdür. Kulaklık için beni telefonumdan mahrum edemezsiniz ve bunun eğer garantisini verdiyseniz yapmak zorundasınız.