07 Ocak 2016

LG Mobile Bozuk Değişim Cihazı....

3 ay servise git-gel yapan telefonumu sorunu çözülemediği için 31 Aralık'ta LG G3 modeli ile değiştirdiler. Gelen cihazda 3. gün fark ettiğim bir ekran problemi ile aldığım gibi ilk haftadan tekrar servise verip ekran bekleme sürecine başladık. Zaten 3 ay bozuk bir telefonla geçirdiğim halde, gelen değişim cihazının da bozuk olması ve bunun içinde sürekli servise gidecek olmam nasıl bir müşteri hizmetleri nasıl bir servis anlayışıdır. Sıfır cihaz aldığımızda ilk hafta arıza olduğunda değişim kararı nasıl çıkıyorsa değişim cihazlarında da öyle değil mi, yoksa bize zaten tamir edilen-edilemeyen cihazları mı paketleyip veriyorlar? İlk haftadan bozulan sıfır cihaz için değişim hakkım yok mu?

Onur 202 Okunma

Cevaplar

  • LG Mobile Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

  • Onur 07 Ocak 2016

    Bu durumda ben ne anladım değişim cihazından? Bozuk gelen cihaz servise gidecek içi açılacak ekranı değişecek orası burası çizilecek yıpranacak daha elime geçmesinin üçüncü gününde tekrar servis sürecine mi başlayacağım bu normal mi? Ve garanti sürem eski cihaza göre işliyor, belli ki bana gelen değişim cihazı ayıplı, bu ayıptan kaynaklı ben hem 3.5 ay telefonsuz kalıp hem de üstüne yüksek meblağlar ödeyerek sürekli servise gidip gelerek mi telefonu kullanacağım?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön