03 Ekim 2015

LG Mobile Ayıplı Ürün / Değişim veya Ücret Talebi!

12.09.2015 tarihinde Vatan bilgisayardan almış olduğum g4 siyah deri telefonu 5 gün içerisinde üründe (kozmetik olarak) fabrikasyon hata olması nedeni ile İstanbul Vintek servisine gönderdiler. Sayın LG yetkilileri, servis cihaza kullanıcı hatasından dolayı 600 TL ücret talep etmektedir. o kadar para verilip alınan bu cihazlar zaten aynı gün kılıf içerisine girmekte. Ve cihazda kullanıcı hatası olabilecek bir durum söz konusu değil. Cihazda plastik erimesi mevcuttur. Lütfen artık Vintek servisi ile ilgili şikayetleri dikkate almanızı talep ediyorum. Biz kullanıcıların gördüğü onlarca şikayeti sizler nasıl göremiyorsunuz? Cihazımın ya ücret iadesi ya da yenisi ile değişimini talep ediyorum.!

Yener 141 Okunma

Cevaplar

 • Yener09 Mart 2016

  Halen ses seda yok LG den... buradaki yorumları okuyup değerlendirme yapan arkadaşlara tavsiyem mağduriyet yaşamak istemiyorlarsa buradaki yorumları ciddiye alsınlar...

 • Yener29 Ekim 2015

  Bravo LG... Ayakta alkışlanacak bir tavır ve tutum sergiliyorsun... 25 gündür ses seda yok. Sürekli mesajları okuyup Çağrı merkezine yönlendirmeyi marifet bilen arkadaşları da kutlamak lazım tabi ki... .Bu yorumları okuyan arkadaşlar. Sağ duyunuzu ve bu yorumların ciddiyetinin farkına vararak seçim yapmanız dileğiyle... İnşallah sizler zarar görmezsiniz seçimlerinizde.

 • Yener10 Ekim 2015

  Şikayetimden bu güne kadar tam 1 hafta (7 gün) geçmiştir. Gerçekten LG firmasının bu vurdum duymazlığı ve umursamazlığı takdire şayan ve müşterilerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermektedir. Bundan sonra LG alacak arkadaşlara bu şikayet başlığının önemli bir kılavuz olması dileğiyle. Kimse kolay kazanmıyor parayı. Cihaz alırken markanın önemli olduğunu da öğrenmiş oldum.

 • Yener06 Ekim 2015

  Sayın LG yetkilileri, sizler bu şikayetleri cidden okuyor musunuz? Yoksa otomatik mesaj mantığı ile hep aynı şeyleri mi yazıyorsunuz? Anlatamadım galiba size... 444 6 543 numaralı çağrı merkeziniz benim ve birçok LG kullanıcısının derdini çöz-mü-yor... Ayıptır ya. Bu kadar insan burada derdine derman arıyor sizler dalga geçer gibi iş yapıyorsunuz. Ya çözüme ulaştırın sorunumu, ya da konuyu hukuksal platforma taşıyıp hakkımı arayacağım. İyi çalışmalar.

 • LG Mobile Temsilcisi05 Ekim 2015

  Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

 • Yener01 Ekim 2015

  Sayın LG yetkilileri; siz buraya bu cevapları cidden müşterinin sorununu çözmek içinmi yazıyorsunuz? Yoksa sadece ilgili bir kurum gibi görünmek ama aslında hiçbir çözüm üretilmemiş müşteri hizmetlerindeki kişilerle müşterilerinizin iletişi içinmi _? 444 6 543 arayıp destek alınız diyorsunuz. Arıyoruz. Durum aynı. Peki neden insanları yanlış yönlendiriyorsunuz? Bu aramaların zaman kaybı ve maddi bir külfeti olduğunu hatırlatırım. Lütfen sorunumu ya çözün, ya da yeşillik olsun diye buraya cevap yazmayın.! Saygılar.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön