27 Nisan 2015

LG Memnuniyetsizlik Diz Boyu!

08/04/2015 tarihinde arıza kaydı oluşturdum. 20/04/2015 tarihinde servis adresime geldi ürünü kontrol etti ve verimli ısıtmadığını hizmet formuna yazdı. Bende doğal olarak 12 gün bekletildiğim için ürünün tamirini değil iadesini talep ettim. 12 gün beni soğukta beklettiler 2 personelim bu sorumsuzluklarından dolayı hasta oldu ve biri hamile.

Müşteri hizmetlerini arayıp bu kadar gecikmelerinin sebebini sordum bana verilen cevap biz arıza kaydınızdan bir sonraki gün servise atama yaptık diyor servise soruyorum bize kaydınız bugün geldi diyor. Yani ortada bir yanıltma var hangisine inanayım bilemedim. Arkadaşlar bu kaliteli markayı kaliteli ürünleri satış sonrası olarak berbat etmeyin rica ediyorum.

Hüseyin 2.134 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin27 Nisan 2015

    Okuduğum tüm şikayetlerde aynı cevabı yazmışsınız. Çağrı merkezinizi ben neden arayayım ki sizin beni aramanız gerekmez mi? Otomatik yanıt olan bu mesajınızdaki özrü kabul etmiyorum ben. %100 haklı olduğumu biliyorsunuz. Tüketici mahkemesine gittiğim zaman kazanacağımı da %100 biliyorsunuz bu durumdayken benim mi aramam gerekir.

  • LG Temsilcisi27 Nisan 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön