LG Makine Arızalı Çıktı, Değişim Yapmıyorlar!

Çınar Y. |

26.06.2014 tarihinde satın almış olduğum LG f1495bdsa markalı ürün sıkma programında titreme yapıyordu. En sonunda sıkma işlemini aşırı tambur balans bozukluğundan dolayı yapmamaya başlayınca servise başvuruldu. Servis makineyi teslim aldı ve tam bir hafta sonra süspansiyon sistemi değişti ve arıza giderildi diye teslim etti. Fakat makine çalıştırıldığı anda arızanın giderilmemiş olduğu belli oldu. Servis makinenin arızasının tambur arızası olduğunu söyledi ve bunu tamir edebilmek için ellerinde bir yedek parça olmadığını söyledi. Makineyi bu halde evde bırakarak yedek parça sipariş edeceklerini söyleyip gittiler. Bir ayı geçti. Değişim yapmıyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çınar Y.
  12 Aralık
  15:14

  Bir güncelleme yapayım dedim:

  Makine arızası giderilemedi... Arızalı şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

  Önümüzdeki günlerde arızalı makine çalışırken bir videosunu çekip Youtube.com, Facebook dahil birçok sosyal medya sitesinde paylaşacağım...

 • Çınar Y.
  03 Ağustos
  21:00

  Verdiğiniz telefon numarası ile görüşme yaptık zaten. Arıza 20 iş günü içerisinde giderilemez ise cihaz değiştirilecek diye kendiniz söylediniz. Cihazın arızasını 1 aydan fazla süredir gideremediniz. Buradaki servisinizi arıyorum makinenin tamir edilebilmesi için gerekli yedek parçanın ellerinde olmadığını söylüyorlar. Zaten kendi servisiniz arızanın tamburda olduğunu ve tamir edilemez olduğunu söyledi. 10 yıl garantili diye mal satıyorsunuz, sattığınız malın arkasında durmuyorsunuz.

 • 03 Ağustos
  15:52

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.
  Teşekkür ederiz