22 Haziran 2015

LG Led TV Ekranında Duman Gibi Lekeler!

LG LED TV 22ma53d sahibiyim. Ekran karardı kapandı 1 hafta servisi aradım şikayet e-mailleri attım cevaplayan yok servis gelip alacak sonrasında yok 22 ekran almıyoruz kendiniz getirin derken 1 ay sonra kendim götürdüm neyse. Garanti kapsamında birkaç gün sonra aldım Ekran üzerinde bilhassa beyaz renkte duman gibi is gibi irili ufaklı lekeli bir ekranla karşılaştım yani defolu bir ürün sahibi oldum.

E-maili cevaplayan olmadığı için tekrar aynı kısır döngüye girmek istemiyorum daha doğrusu servis anlayışları pes ettirdi beni. Bu konu ile ilgili sizinde başınızdan böyle bir olay geçti mi? Artık tüketici hakları mahkemesine götüreceğim bu konuyu servis sürem bitiyor kısacası.

Aydın 1.284 Okunma

Cevaplar

  • LG Temsilcisi22 Haziran 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

  • Aydın 22 Haziran 2015

    LG LED TV 22ma53d sahibiyim. Ekran karardı kapandı 1 hafta servisi aradım şikayet e-mailleri attım cevaplayan yok servis gelip alacak sonrasında yok 22 ekran almıyoruz kendiniz getirin derken 1 ay sonra kendim götürdüm neyse. Garanti kapsamında birkaç gün sonra aldım Ekran üzerinde bilhassa beyaz renkte duman gibi is gibi irili ufaklı lekeli bir ekranla karşılaştım yani defolu bir ürün sahibi oldum. E-maili cevaplayan olmadığı için tekrar aynı kısır döngüye girmek istemiyorum daha doğrusu servis anlayışları pes ettirdi beni. Bu konu ile ilgili sizinde başınızdan böyle bir olay geçti mi? Artık tüketici hakları mahkemesine götüreceğim bu konuyu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön